ROZLICZANIE PIT

Jeżeli chcesz mieć pewność, że nie popełnisz błędu w obliczu zmieniających się przepisów, powierz rozliczenie PIT działalności gospodarczej profesjonalnemu biuru rachunkowemu Gestia. 

Sprawdź, co możemy dla Ciebie zrobić!

Gestia – rozliczenie roczne PIT w Białej Podlaskiej

Na początku każdego roku mikro przedsiębiorcy zmagają się z trudnościami podczas przygotowywania rocznego rozliczenia podatkowego. Popełnienie błędu lub niedotrzymanie terminu wiążę się z licznymi problemami oraz z grzywną nałożoną przez Urząd Skarbowy. Najprostszym sposobem na uniknięcie komplikacji i sprawne rozliczenie PIT działalności gospodarczej jest podjęcie współpracy z doświadczonym biurem rachunkowym.

Biuro rachunkowe Gestia działa w Białej Podlaskiej już od 2013 roku. W ciągu dekady wyspecjalizowaliśmy się w obsłudze małych przedsiębiorstwa. Wśród naszych Klientów znajdują się przede wszystkim jednoosobowe działalności gospodarcze w sektorach usług transportowych, budowlanych, kosmetycznych czy mechaniki pojazdowej.

Do każdego z naszych Klientów podchodzimy indywidualnie. Bierzemy pod uwagę potrzeby, wątpliwości i oczekiwania Przedsiębiorców, aby zagwarantować im poczucie bezpieczeństwa w kwestii podatkowej. Terminowo i rzetelnie wywiązujemy się z naszych obowiązków, abyś Ty nie musiał się przejmować corocznym rozliczeniem. Wystarczy, że otrzymamy od Ciebie dokumentację – starannie ją przeanalizujemy i zadbamy o to, by rozliczenie było zgodne z najnowszymi przepisami i jak najkorzystniejsze dla Twojej firmy.

Gestia oferuje zarówno kontakt osobisty, jak i prowadzenie księgowości online. Dzięki temu nie musisz martwić się odległością czy koniecznością dojazdu w określonych godzinach. W pełni wykorzystujemy współczesne możliwości nawiązania współpracy zdalnie. 

Jeżeli jednak wolisz osobisty kontakt, pozostajemy do Twojej dyspozycji w Białej Podlaskiej. Możesz nas odwiedzić i przekazać nam wszelkie dokumenty, na podstawie których przygotujemy rozliczenie PIT działalności gospodarczej. Udzielimy Ci również wskazówek z zakresu księgowości Twojej firmy.

Rozliczenie roczne PIT w Białej Podlaskiej dla osób pracujących za granicą

Rozliczenie podatku może być kłopotliwe nie tylko dla przedsiębiorców, ale również osób aktywnych zawodowo poza granicami Polski. Nasze biuro rachunkowe zajmuje się takimi sprawami. Jeżeli prześlesz nam niezbędną dokumentację –  rozliczenie z danego kraju oraz z dochodów polskich, sprawdzimy, czy możesz liczyć na zwrot podatku. Przeanalizujemy dostarczoną dokumentację i przeprowadzimy Cię przez cały proces, abyś miał pewność, że nie popełnisz żadnego błędu ani nie przeoczysz swoich praw.

W naszym biurze rachunkowym pomoc uzyskają przede wszystkim pracownicy z Niemiec, Holandii, Belgii i Wielkiej Brytanii. Już od kilku lat doskonalimy się w zakresie zwrotów podatkowych za rozliczenie roczne z tych państw. Zyskaliśmy niezbędne doświadczenie oraz wiedzę teoretyczną w tym temacie. Klienci, którzy już nam zaufali, otrzymali zwrot podatku na swoje konto bankowe po upływie kilku miesięcy od złożenia dokumentacji do zagranicznego urzędu. 

Zdecyduj się na profesjonalne rozliczanie PIT działalności gospodarczej i nie tylko

Rozliczenie PIT działalności gospodarczej oraz pośrednictwo podczas uzyskiwania zwrotów podatkowych dla pracowników zagranicznych to dziedziny, w których jesteśmy specjalistami. Jeżeli zatem potrzebujesz fachowego wsparcia, merytorycznego doradztwa i sprawnej obsługi, zapraszamy do skorzystania z usług naszego biura rachunkowego. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty na stronie internetowej oraz do kontaktu – z przyjemnością udzielimy informacji na temat współpracy w zakresie przygotowania rozliczeń podatkowych i nie tylko! 

Biuro rachunkowe Gestia to doskonały wybór dla Twojej działalności gospodarczej!