O nas image
Biuro rachunkowe jest bardzo dużym wsparciem dla przedsiębiorców. Właściciel firmy na co dzień zmaga się z wieloma obowiązkami i ponosi odpowiedzialność za każdy aspekt działania przedsiębiorstwa. Sposobem na odciążenie go w niektórych aspektach jest podjęcie współpracy z doświadczonym biurem rachunkowym.

Gestia jest biurem rachunkowym, które działa w Białej Podlaskiej od 2013 roku. Specjalizujemy się w księgowości małych, jednoosobowych działalności. Jeśli świadczysz usługi transportowe, budowlane, mechaniki pojazdowej czy kosmetyczne i szukasz sprawnej obsługi księgowej, to jesteśmy miejscem dla Ciebie.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Dopasowana do potrzeb księgowość w Białej Podlaskiej

Zmieniające się przepisy, skomplikowana biurokracja i niezrozumiałe procedury często utrudniają funkcjonowanie małych przedsiębiorstw. Nie każdy właściciel firmy jest specjalistą w zakresie rachunkowości czy prawa podatkowego. Aby móc skoncentrować się na rozwoju swojej działalności bez martwienia się o formalności, powierz obsługę finansów i księgowość przedsiębiorstwa profesjonalnemu biuru rachunkowemu Gestia w Białej Podlaskiej.

Do każdego przedsiębiorcy podchodzimy indywidualne. Pomagamy w rejestrowaniu działalności oraz w kontaktach z urzędem skarbowym i ZUSem. Wyjaśnimy zawiłości związane z podatkami. Podejmując współpracę z naszym biurem rachunkowym w Białej Podlaskiej, unikniesz niepotrzebnego stresu i niepewności, które często towarzyszą samodzielnemu dopełnianiu formalności. Poświęcimy Ci tyle czasu, ile będziesz potrzebować.

Z naszą pomocą poczujesz wsparcie i przekonasz się, że masz kontrolę nad dokumentacją swojej firmy!

Szeroka oferta biura rachunkowego Gestia

Cały czas poszerzamy zakres naszych usług. Współpracujemy między innymi z mBankiem w dziedzinie prowadzenia księgowości on-line. Dodatkowo w naszym biurze założysz rachunek firmowy wraz z terminalem płatniczym w ramach programu Polski bezgotówkowej. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie, ponieważ nasze biuro staje się swego rodzaju „jednym okienkiem” dla przedsiębiorcy. Wiele spraw możesz z nami załatwić bez konieczności tracenia czasu i energii urzędach, w których często trudno jest szybko załatwić swoje sprawy.

Nasi stali Klienci mogą oczekiwać nie tylko bieżącej obsługi spraw księgowych, podatkowych i bankowych swojego przedsiębiorstwa. Nasi specjaliści oferują konsultacje osobiste oraz online, dzięki którym zarządzanie finansami przedsiębiorstwa i prowadzenie firmy będą znacznie prostsze.

Biuro rachunkowe dla Klientów prywatnych

Oferujemy również usługi dla osób, które nie są przedsiębiorcami, ale są aktywne zawodowo poza Polską. Z nami możesz odzyskać podatek zapłacony z pracy za granicą. Kompleksowo zajmiemy się Twoją sprawą i dobierzemy najkorzystniejsze rozwiązanie.

Skorzystanie z naszych usług pozwoli Ci na sprawne rozliczenie podatku i uchroni Cię przed popełnieniem błędów w tym zakresie. Mamy już kilkuletnie doświadczenie w tej dziedzinie. W tym czasie nie muszą się stresować poprawnością dokumentów – zajmujemy się formalnościami, aby Klient mógł skupić się na swojej pracy.

Zapraszamy do zapoznania się ofertą biura rachunkowego Gestia!

Jeżeli poszukujesz kompleksowego doradztwa i obsługi w zakresie finansów, zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty naszego biura rachunkowego w Białej Podlaskiej. Opis usług znajdziesz na naszej stronie i uzyskasz, kontaktując się z naszą firmą telefonicznie, mailowo lub osobiście. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i podjęcia współpracy z biurem rachunkowym Gestia!

Wspólnie zajmiemy się księgowością, bankowością i formalnościami Twojego przedsiębiorstwa!