O nas image
Jesteśmy biurem działającym od 2013 roku specjalizującym się w księgowości  małych jednoosobowych działalności. Jeśli świadczysz usługi transportowe, budowlane, mechaniki pojazdowej czy kosmetyczne i szukasz sprawnej obsługi księgowej to jesteśmy miejscem dla Ciebie. Do każdego przedsiębiorcy mamy podejście indywidualne. Pomagamy w rejestrowaniu działalności oraz w kontaktach z urzędem skarbowym i ZUSem. Wyjaśnimy zawiłości związane z podatkami. Poświęcimy odpowiednią ilość czasu, żebyś wiedział, ze masz nasze wsparcie.

Współpracujemy również z mBankiem w dziedzinie prowadzenia księgowości on-line. Dodatkowo w naszym biurze założysz rachunek firmowy wraz z terminalem płatniczym w ramach programu Polski bezgotówkowej. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie ponieważ nasze biuro staje się swego rodzaju "jednym okienkiem" dla przedsiębiorcy. Wiele spraw możesz z nami załatwić bez konieczności chodzenia po urzędach, zwłaszcza w tych trudnych czasach.

Oferujemy również usługi dla osób, które nie są przedsiębiorcami a są aktywne zawodowo. Z nami możesz odzyskać podatek zapłacony z pracy za granicą. Mamy już kilkuletnie doświadczenie w tej dziedzinie. Nasi klienci na zwroty podatku od momentu złożenia do zagranicznego urzędu nie dłużej niż kilka miesięcy.